Reisinformatie
Woestijnreis Marokko per kameel en ontmoet de nomaden
Tijdens deze woestijnreis Marokko maak je een complete rondreis door de Marokkaanse Sahara. Je ontmoet de lokale bevolking, wandelt met je eigen kameel door de zandduinen en gaat op bezoek bij een groep nomaden en oase in de woestijn. Het vervoer, verblijf en ook de maaltijden tijdens de woestijntocht zijn allemaal inclusief zodat je zorgeloos kan genieten van de reis.
Hoe zit deze woestijnreis Marokko in elkaar?

Vanuit Nederland vlieg je naar de stad Ouarzazate en reis je door naar de Draa vallei van Zagora. Je verblijft rondom de oase van Zagora, verblijft in een homestay en je duikt dieper in de lokale cultuur. Vanaf Zagora reis je naar M’hamid en maak je met een woestijngids en nomaden een 6-daagse wandeltrektocht met kamelen en onderweg verblijf je bij een nomadengemeenschap. Je komt aan in de historische oase van Zaouia waar je twee nachten verblijft en op stap kan met een geitenhoeder of de vulkaan kan beklimmen. Het eindpunt van de reis is het stadje Foum Zguid waar je de mooie oude Kasbah´s, kastelen kan bezoeken. Vanuit Foum Zguid reis je terug naar Ouarzazate voor je vlucht richting Nederland.
Inschrijven op een groepsreis met medereizigers? Deze reizen gaan al vanaf 3 personen door.
De reis van begin tot einde
- Vlucht vanuit Nederland naar Casablanca
- 2 nachten in Zagora
- 1 nacht in Erg Zahar
- 1 nacht in Erg Sidre
- 1 nacht in Erg Smar
- 1 nacht in Erg Chegaga
- 1 nacht aan de Jbel Beni berg
- 1 nacht in Zaouia Sidi Abd
- 1 nacht in Foum Zguid
- Vlucht vanuit Casablanca naar Nederland
Deze reizigers gingen je voor
Bekijk de reviews van onze klanten
''Wij wilden het echte Portugese denken, eten, wonen, en werken ervaren.
Het was verbazend hoe Barrio Life daarin is geslaagd! Alle activiteiten waren gericht op lokaal, ecologisch, duurzaam. Het viel op hoe enthousiast de betrokkenen (gidsen, rondleiders) waren met deze formule.''
''Met gezin in auto één week rondgereisd door Marokko. Was super! Vooraf goed advies gehad over de route en daarom veelmooie plekjes gezien.
Steeds sfeervolle en kleinschalige overnachtingen; precies zoals wij het leuk vinden. Met als hoogtepunt overnachting in de woestijn. Veel dank, wij zijn positief verrast door Marokko en door Barrio-life!''
''De voorgestelde reis werd volledig aan onze wensen aangepast. Alles was mogelijk. Al onze accommodaties waren werkelijk schitterend! Op vakantie reageerde ze snel op de mail. Ook zijn ze telefonisch bereikbaar.
Voordat we vertrokken kregen we de reisbescheiden met de planning en veel aanvullende informatie en tips toegestuurd.''